Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Tegoroczne „Wakacyjne Czwartki z Naturą” upłynęły nam w kreatywnej i radosnej atmosferze!

Tegoroczne „Wakacyjne Czwartki z Naturą” upłynęły nam w kreatywnej i radosnej atmosferze!

Podczas jednego ze spotkań odkrywaliśmy, jak dać drugie życie przedmiotom – ze starej butelki powstał organizer, a z koszulki praktyczna torba. ♻️
Ostatnie spotkanie to już czas zabawy na świeżym powietrzu – uczestnicy wzięli udział w grze terenowej i skorzystali z dmuchańca, który dostarczył mnóstwo frajdy. 🎉
To już koniec tegorocznych wakacyjnych spotkań. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne chwile pełne radości i odkrywania tajemnic natury! 🌿
Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu Fundacji PFR w ramach programu #WakacyjnaAktywAKCJA.