U nas już czuć klimat świąt 🌿🐣
Podczas warsztatów tworzenia palm wielkanocnych było kolorowo, twórczo i bardzo wiosennie. Uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali swoje własne palmy, wykorzystując suszone kwiaty, bibułę i naturalne ozdoby.
Każda palma była inna i wyjątkowa – pełna pomysłowości i tradycyjnych inspiracji. Nie zabrakło też rozmów, śmiechu i wspólnego spędzania czasu w miłej atmosferze 😊
Dziękujemy wszystkim za udział i już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań!




