Grupa działa pod nazwą FotoSigma i już od pierwszych spotkań widać duże zaangażowanie i pasję uczestników. Podczas zajęć uczymy się podstaw fotografii, pracy z aparatem oraz rozwijamy kreatywne spojrzenie na świat.
Spotykamy się w każdy wtorek o godz. 16:00 – zapraszamy wszystkich zainteresowanych 👍





